Home » Onze vereniging » Commissies

Commissies

Binnen de vereniging hebben we verschillende commissies. Je kunt hen een vraag stellen. Het kan natuurlijk ook zijn dat je een vraag hebt die niet echt bij een commissie thuis hoort. Of dat je in een commissie zit en een vraag hebt voor het bestuur. We hebben daarom een verdeling gemaakt. Zie onderstaande bij wie je terecht kunt voor welke vragen. Heb je andere vragen, horen wij het natuurlijk ook graag. Deze kun je dan sturen naar secretaris@dts48.nl.

DIVERSEN

FunctieNaam – AdresTelefoonnummerE-mailadres
WedstrijdsecretariaatEddy en Kitty Sinnigewedstrijdsecretariaat@dts48.nl
LedenadministratieAnnemieke Vekenledenadministratie@dts48.nl
Technische commissieMarrit Dijkstra / Karlijn van Bokhorst / Martin Veekentc@dts48.nl
SponsorcommissieMarike Zilver / Susan Wijnker /
Anne van Kampen / Ilse Braakman
sponsors@dts48.nl
ScheidsrechtercommissieNicoline Laan / Olga Slagter – Truijensscheidsrechters@dts48.nl
ToernooicommissieFrieda Kors / Marrit Dijkstra / Djaella Hooiveldtoernooicommissie@dts48.nl
MediateamMeryam Boufouck / Kristel van der Pouw-Kraan /
Joyce van de Ven / Welmoed Blokker-Roorda /
Martine Jonker
pr@dts48.nl
VervoerMarriëtte Manshanden(0229) 27 78 43c.manshanden@quicknet.nl
MaterialenRichard Stroet(06) 20 12 28 01rwc.stroet@quicknet.nl
SleutelbeheerPeter Laan
Dr. Nuijenstraat 57 Westwoud
(06) 15 36 13 98
Reserveshirts/tabletFam. van Diepen
Dr. Nuijenstraat 20b
(0228) 56 49 30tedannemiek@quicknet.nl
SportlinkAnnemieke Vekenwedstrijdsecretariaat@DTS48.nl
TenuebeheerSimone Visser-Botman / Dominique Dekker