Contactpersonen

Technische Commissie

Functie Naam Telefoonummer E-mailadres
Algemeen lid Karlijn Oud tc@dts48.nl

Diversen

Functie Naam - Adres Telefoonnummer E-mailadres
Wedstrijdsecretariaat Claudia Renckens
Heleen Korver
(06) 50 52 61 90 wedstrijdsecretariaat@DTS48.nl
Ledenadministratie Tessa Vriend ledenadministratie@dts48.nl
Scheidsr. Coörd
Veld-en zaaldiensten Claudia Renckens (06) 50 52 61 90 zaaldienst@DTS48.nl
Vervoer Marriëtte Manshanden (0229) 27 78 43 c.manshanden@quicknet.nl
Materialen Richard Stroet (06) 20 12 28 01 rwc.stroet@quicknet.nl
Sleutelbeheer Peter Laan
Dr. Nuijenstraat 57 Westwoud
(06) 15 36 13 98
Reserveshirts/tablet Fam. van Diepen
Dr. Nuijenstraat 20b
(0228) 56 49 30 tedannemiek@quicknet.nl
Medische hulp Centrale Huisartsenpost (0229) 29 78 00
Sportlink Heleen Korver (0228) 56 46 20 wedstrijdsecretariaat@DTS48.nl

Commissies

Functie Naam Telefoonnummer E-mailadres
Sponsorcommissie Marike Zilver (06) 20 65 38 33 sponsors@dts48.nl
Toernooicommissie Marrit Dijkstra (06) 11 71 49 06 toernooi@dts48.nl
website commissie Ron Doffer
Rober Heilig
Mirjam v Diepen
022856 4459 clubblad@dts48.nl
pr@dts48.nl
Activiteitencommissie
Rommelmarktcommissie Noortje van Straalen rommelmarkt@dts48.nl
Snekplek Monique Sijm
Feestcommissie

Trainers

Team Naam Telefoonnummer E-mailadres
Dames 1 en 2 Jop van Lunen
Fleur de Wit
(06) 12 69 85 01
(06) 21 90 93 75
jop.hetty@quicknet.nl
Dames 3, 4 en 5 Piet de Boer (06) 83 12 35 52 tiepdboer@hetnet.nl
C1 Jop van Lunen
Marrit Dijkstra
(06) 12 69 85 01
(06) 11 71 49 06
jop.hetty@quicknet.nl
marrit_dijkstra@hotmail.com
D1 Evelien van Westen
E1 Evelien v Westen (06) 52 38 60 68
E2 Laura Beemster (06) 10 70 64 47
F1 Amber van Stralen
Marike Zilver
(06) 16 21 62 91
(06) 20 65 38 33
ambervanstraalen@hotmail.com
fischer-zilver@quicknet.nl
F2 Amber van Stralen
Marike Zilver
(06) 16 21 62 91
(06) 20 65 38 33
ambervanstraalen@hotmail.com
fischer-zilver@quicknet.nl
F3
F4
F5

Coaches

Team Naam Telefoonnummer E-mailadres
Recreanten 1 Marriëtte Manshanden (0229) 27 78 43 c.manshanden@quicknet.nl
Dames 1 Jop en Hetty jop.hetty@quicknet.nl
Dames 2 Paul Beemster (0228) 56 23 66 p.w.beemster@quicknet.nl
Dames 3 Tessa Vriend (06) 53 32 86 77 secretaris@DTS48.nl
Dames 4 Kimberly Groot kimberleygroot@hotmail.com
C1 Marlene Laan
Annemarie Wiering-Somers
(06) 18 86 37 16 annemarie.wiering@thetravelclub.nl
D1 Roselien Dekker tonenroselien@quicknet.nl
E1 Evelien v Westen (06) 52 38 60 68
E2 Suzan Wijnker
Ingrid Steneker-Sinnige
(0228) 52 20 67
(06) 50 26 44 90
suusdewit@hotmail.com
Ingrid.steneker@hotmail.com
F1 Karin Boon
F2 Marleen Koomen (06) 12 86 28 67 marleenkoomen@hotmail.com
F3 Ester de Boer
Martine

06 10 11 88 48

rick.ester@quicknet.nl
fischer-zilver@quicknet.nl

F4 Karlijn en Jeroen

06-53584556
F5 Annemiek Lakeman en Patricia Visser